Apsaugos nuo mechaninių pažeidimų

Tai suvirintos konstrukcijos, pagamintos iš nerūdijančių apvalių ir profiliuotų vamzdžių, panašios į žemus turėklus ir sudarytos iš detalių (grandžių), kurios sujungiamos montuojant. Šios konstrukcijos įtvirtinamos į grindis, paliekant tarpą nuo sienos. Nerūdijantys vamzdžiai, priklausomai nuo sąlygų, gali būti įvairaus skersmens arba dydžio. Įrengiamos šiose patalpose:

  • prekybos centruose ir didelėse parduotuvėse – prekybos salėse ir pagalbinėse patalpose, koridoriuose, kur prekės vežiojamos įvairiomis gabenimo priemonėmis;
  • mėsos, žuvies ir pieno perdirbimo, duonos kepimo įmonėse;
  • ligoninėse ir klinikose.

Sienų apsaugos nuo mechaninių pažeidimų sistema, pagaminta iš kieto plastiko – tai plastikinės, iki 2m ilgio juostos, tvirtinamos prie patalpos sienų, kad apsaugotų jas nuo smūgių ir kitokių mechaninių pažeidimų. Juostos gali būti įvairios konfigūracijos, storio ir pločio. Specialūs nuolydžiai viršuje neleidžia kauptis nešvarumams ir drėgmei po plovimo. Tvirtinimo elementai paslėpti po dekoratyvinėmis plokštelėmis, kurios kartu papuošia duris. Išilginiam sujungimui, tvirtinant juostas prie ilgesnių, negu 2m sienų, juostų sandūros yra specialios formos. Atsparios smūgiams, higieniškos ir lengvai sumontuojamos.

Sienų pagrindui apsaugoti galima naudoti specialias įvairių konfigūracijų grindjuostes, gaminamas iš kieto plastiko.

Charakteristikos

Medžiagos
Nerūdijantis plienas arba plastikas