Dioflex Smūginės švytuoklinės durys iš lanksčios PVC medžiagos

DIOFLEX smūginės švytuoklinės durys gali būti įrengiamos įvairių patalpų durų angose ten, kur patalpas reikia atskirti dėl technologinių reikalavimų arba dėl temperatūrų skirtumo. Jos sustabdo oro apykaitą, vasarą padeda palaikyti vėsų, žiemą – šiltą orą. Gerai apsaugo nuo drėgmės, skersvėjo, triukšmo ir dulkių.

Durys naudojamos parduotuvėse prekybos salei ir pagalbinėms patalpoms, tarp kurių aktyviai juda darbuotojai ir vežiojamos prekės, atskirti. Taip pat galima naudoti specialiose gamybos patalpose (pvz., prekybos centrų mėsos apdorojimo ir kulinarijos cechuose, plovyklose ir t.t.).

Durys puikiai pasiteisino mėsos ir žuvies perdirbimo įmonėse ten, kur būtina laikytis higienos taisyklių ir temperatūros režimų ten, kur dažnai vaikšto darbuotojai. Tinka ir kitoms maisto įmonėms (pvz., kepyklai, pieninei).

Pro tokias duris lengvai praeina žmonės, pravažiuoja transporto priemonės, nes durų varčios pagamintos iš lanksčios PVC medžiagos ir įtaisytos staktoje specialiais spyruokliniais mechanizmais, kurie leidžia jas laisvai varstyti į abi puses bei grąžina į neutralią padėtį.

Švytuoklinės durys iš lanksčios PVC medžiagos yra funkcinės, saugios, patikimos, higieniškos ir paprastos naudoti.

Durų konstrukciją sudaro metalinis rėmas su įtaisyta varčia iš lanksčios PVC medžiagos. Specialiais šoniniais spyruokliniais mechanizmais rėmas tvirtinamas prie specialių stovų, kurie įstatomi į durų angą, arba spyruokliniais sukamaisiais mechanizmais pritvirtinami prie angos.

Suvirintas metalinis rėmas gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno arba cinkuoto metalo, nudažyto įvairių spalvų milteliniais polimeriniais dažais. Rėmo konstrukcija leidžia lengvai pakeisti varčią, kada tik reikia.

Varčiai naudojama lanksti plastifikuota 5, 7, 10mm storio PVC medžiaga, labai atspari plyšimui ir tempimui.

Pagrindinės spalvos – skaidri, pilka, juoda. Varčioje spalvas galima kombinuoti.

Patikimos ir kokybiškos suvirinimo siūlės leidžia naudoti varčias iš dviejų arba trijų dalių. Medžiaga – higieniška, lengvai nuplaunama vandeniu su muilu. PVC medžiagos techninės savybės:

 

Savybė Metodas Formulė P.36
standartas
Formulė P.45
žemos temperatūros
Mato vienetas
Tankis DIN
53 479
1.22 1.18 g/cm3
Lūžimo taškas DIN 53 372 apie 35 apie 45 oC
Lankstumas DIN 51 948 - 35 (be plyšimo) - 45 (be plyšimo) oC
Tempimo įtampa DIN 53 455 300 420 %
Tempimo jėga DIN 53 455 17 13 MPa
Garso sulaikymas DIN 52 210 -30 -30 dB
Šviesos laidumas - > 80 > 80 %

Durims naudojami metaliniai spyruokliniai atviro šoninio tipo arba vidiniai spyruokliniai sukamojo tipo mechanizmai (galvanizuoti arba nerūdijantys).

Šoninio tipo spyruokliniai mechanizmai tvirtinami šone prie durų varčią laikančio rėmo ir leidžia varstyti duris stačiu kampu į abi puses, o jei durys įstatytos angos krašte – vieną varčią 180, o kitą 90 laipsnių kampu.

DSCF0054 DSCF0053 DSCF0055
Neutrali varčios padėtis Varčia atidaryta stačiu kampu Varčia atidaryta 180 laipsnių kampu

Vidiniai spyruokliniai sukamojo tipo mechanizmai tvirtinami durų varčią laikančio rėmo viduje. Juos galima montuoti viršutinėje durų angos dalyje. Šiuo atveju durų varčia remiasi į specialią atramą.

SPRING SUPPORT
Varčia atidaryta stačiu kampu Varčia atremta į atramą

 

Charakteristikos

Maks. plotis
2500mm
Maks. aukštis
2700mm
Medžiaga
PVC minkštas plastikas
Stakta ir rėmas: dažytas plienas, ar iš nerūdijančio plieno
Trijų rušių spyruokliniai mechanizmai